Ahşap Çatı Pencereleri

Ahşap Çatı Pencereleri

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 daire 3 Sultanbeyli / İstanbul Sultanbeyli / İstanbul
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Nisan ayında 5 ve toplamda 491 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Ahşap Çatı Pencereleri

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 daire 3 Sultanbeyli / İstanbul

Evinize çatı penceresi takmak kesinlikle modadır. Fakat eviniz için bir trendin parçası olmaktan başka ne yapabilir? Çatı pencerelerinin montajını biliyor muydunuz, basit bir sabit ışıklık gibi basit olanlar bile evinizin satış değerini artırabilir mi? Fakro çatı penceresi gibi uygun şekilde monte edilmiş ve enerji tasarruflu tavan pencereleri, yüksek kalitesi ve lüks bir dokunuş katan estetiği nedeniyle ev değerini yükseltir. Önümüzdeki birkaç yıl içinde evinizi satmayı düşünüyorsanız, bir ya da iki tavan arası takmak dikkate alınması gereken büyük bir yatırımdır.

Bir çatı penceresinin takılması da herhangi bir oda için işe yarar. Artan doğal ışık, evinizdeki herhangi bir odanın görünüşünü ve verdiği hissi artırabilir - ancak oturma odaları onları yerleştirmek için en yaygın olan yerlerdir. Skylights sağlığınız için de iyidir! Evinize daha fazla doğal ışık girmesinin ruh halinizi ve sağlığınızı iyileştirdiği gösterilmiştir. Havalandırmaya izin vermeye açık bazı tavan penceresi modelleri bile, alerjilere yardımcı olduğu ve bağışıklık sistemlerini güçlendirdiği gösterilmiş olan temiz havaya izin verdiği için eviniz için de iyidir.

Dış mekanı gerçekten seviyorsanız ve düz bir çatıya sahipseniz, daha da şanslısınız demektir. Düz çatı tavan çatı penceresi, özel bir düz çatı modeli satın alırsanız, güneşten D vitamini almak ve temiz havanın tadını çıkarmak için dışarıda geçirdiğiniz zamanı artırabilir. Fakro çatı penceresi eviniz için tavan üstü tavanları, tavan lambaları ve daha fazlasını sunar. Çatı penceresi ürünlerimiz son teknoloji ürünü, sağlam ve enerji tasarrufludur. Işık ve havanın evinize girmesi için yeni ve daha iyi yollar bulmak için sürekli çalışıyoruz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *